Przedszkolaki oraz rodzice dzieci kończących przedszkole we wtorek 18 czerwca, spotkali się na uroczystości z okazji pożegnania przedszkola, która odbywała się pod hasłem „Czas rozwinąć skrzydła”. Pożegnaliśmy 10 przedszkolaków, którzy po wakacjach, rozpoczną edukację w szkole. Zakończyli oni pierwszy etap edukacji – edukację przedszkolną i po wakacjach wkroczą w życie szkolne.

Dzieci zaprezentowały się w programie artystycznym, na który składały się wiersze, piosenki, tańce oraz gra na instrumentach perkusyjnych. Dzieci młodsze śpiewem i tańcem i wierszem pożegnały swoich starszych kolegów. Na zakończenie uroczystości kilka ciepłych słów do absolwentów skierowała Dyrektor Przedszkola pani Katarzyna Panek oraz Sołtys Radwanek pani Renata Kabacińska. Następnie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki. Życzymy naszym absolwentom samych sukcesów w szkole.

Galeria zdjęć oddziału Radwanki - pożegnanie 6-latków 2024

Zakonczenie roku Radwanki 1
Zakonczenie roku Radwanki 2
Zakonczenie roku Radwanki 3
Zakonczenie roku Radwanki 4
Zakonczenie roku Radwanki 5
Zakonczenie roku Radwanki 6
Zakonczenie roku Radwanki 7
Zakonczenie roku Radwanki 8
Zakonczenie roku Radwanki 9
Zakonczenie roku Radwanki 10
Zakonczenie roku Radwanki 11
Zakonczenie roku Radwanki 12
Zakonczenie roku Radwanki 13
Zakonczenie roku Radwanki 14
Zakonczenie roku Radwanki 15
Zakonczenie roku Radwanki 16
Zakonczenie roku Radwanki 17
Zakonczenie roku Radwanki 18
Zakonczenie roku Radwanki 19
Zakonczenie roku Radwanki 20
Zakonczenie roku Radwanki 21
Zakonczenie roku Radwanki 22
Zakonczenie roku Radwanki 23
Zakonczenie roku Radwanki 24
Zakonczenie roku Radwanki 25
Zakonczenie roku Radwanki 26
Zakonczenie roku Radwanki 27
Zakonczenie roku Radwanki 28
Zakonczenie roku Radwanki 29
Zakonczenie roku Radwanki 30
Zakonczenie roku Radwanki 31
Zakonczenie roku Radwanki 32
Zakonczenie roku Radwanki 33
Zakonczenie roku Radwanki 34
Zakonczenie roku Radwanki 35
Zakonczenie roku Radwanki 36
Zakonczenie roku Radwanki 37