UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

Dyrektor Przedszkola samorządowego w Margoninie, informuje że dnia 18.05.2020 roku przedszkole będzie otwarte. Godziny pracy przedszkola 7:00 - 15:00. Pierwszeństwo maja dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizując zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Dzieci przyprowadzamy do godziny 8:00

Po godzinie 8:00 dzieci nie będą przyjmowane. Przyprowadzane do przedszkola dzieci będą odbierane przez Panie woźne przed drzwiami głównymi przedszkola. Po czynnościach samoobsługowych, Panie woźne zaprowadzą dziecko do grupy. Prosimy aby rodzice nie wchodzili do budynku przedszkola. Dzieci od lat 4 przychodzą do przedszkola w maseczkach. Pozostawiają maseczki w szatni. W przedszkolu dzieci nie muszą mieć maseczek. Dzieci wydajemy rodzicom za drzwiami wejściowymi przedszkola. Dzieci będą przekazywane rodzicom już ubrane w maseczce.
Proszę nie przyprowadzać dzieci z objawami chorobowymi (temperatura, katar, kaszel, złe samopoczucie, apatia, rozwolnienie, ból głowy, ból brzucha, ból mięśni itd.)

Przed przyprowadzeniem dziecka do przedszkola  proszę zmierzyć dziecku temperaturę, zdezynfekować ręce sobie i dziecku.
W przedszkolu będzie funkcjonował wzmożony reżim sanitarny. Dzieci nie mogą przynosić swoich zabawek, swojego jedzenia i picia.
O szczegółach funkcjonowania reżimu sanitarnego zostaniecie Państwo poinformowani.

Z wyrazami szacunku,
Małgorzata Janicka-Tomczyk Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Margoninie