Grupa Kubusia Puchatka na warsztatach w MGOK w Margoninie 2023

Dzieci z grupy Kubusia Puchatka wybrały się do MDK w Margoninie na warsztaty z gliny. Podczas zajęć przedszkolaki dowiedziały się, że glina to rodzaj skały, którą można spotkać pod ziemią oraz jest stosowana jako materiał do budowy domów, wyrabiania garnków, rzeźbienia. Dzieci dowiedziały się, co to jest rzeźba i płaskorzeźba i zostały zachęcone do samodzielnego wykonania rzeźby: misia.

Dzień Mamy i Taty w grupie Kubusia Puchatka 2023

Z okazji Święta Mamy i Taty grupa "Kubusia Puchatka" przygotowała dla swoich rodziców programy artystyczny oraz upominki. Wierszykami, piosenkami, tańcami i życzeniami z serca płynącymi dzieci podziękowały rodzicom za ich miłość, która zostaje jak światło na całe życie. Występom tym towarzyszyło wiele emocji okazywanych nie tylko przez dzieci, lecz także i przez rodziców. Panowała podniosła atmosfera. Dziękujemy rodzicom za przybycie życzliwość i ciepłe słowa.

Palma wielkanocna w grupie Kubusia Puchatka 2023

Dopiero żegnaliśmy zimę, a już czekamy na Święta Wielkanocne. Zgodnie ze świąteczną tradycją zrobiliśmy Palmę Wielkanocną, aby na Niedzielę Palmową znalazła się w kościele parafialnym w Margoninie.