Dzieci z grupy Krasnal Hałabały z radością i podekscytowaniem przystąpiły do zakładania swojego wiosennego ogródka. Pod czujnym okiem pań, maluchy poznały kolejność sadzenia roślin oraz tajniki pielęgnacji. Wśród kwiatów, które z radością zasiały, znalazła się m.in. maciejka. Nie zapomniały również o warzywach - maluchy z dumą zasiały cebulę, marchew, fasolę i ogórki. Jednak to nie wszystko! Zbliżające się święta wielkanocne zainspirowały dzieci do zasiania owsa, który miał być nie tylko ozdobą, ale także symbolem obfitości. Pełne nadziei i radości, dzieci z niecierpliwością oczekują na pierwsze zielone pędy, które będą ozdobić ich wiosenny ogródek oraz przygotować ich do radosnego czasu świąt.

Galeria zdjęć grupy "Krasnal Hałabała" - Wiosenny ogródek 2024

Wiosenny ogródek, Krasnal Hałabała 1