Dzieci z grupy Krasnala Hałabały miały niezwykłą okazję świętować Dzień Niezapominajki. Był to dzień pełen nauki i zabawy, który na długo pozostanie w ich pamięci. Podczas obchodów, dzieci miały okazję poznać wygląd kwiatu niezapominajki oraz dowiedzieć się, co symbolizuje ten delikatny, niebieski kwiat. Ciakwa historia pomoga dzieciom zrozumieć, że niezapominajka jest symbolem pamięci i troski o innych. Na zakończenie dnia, każdy maluch mógł wykazać się swoją kreatywnością, tworząc planszę niezapominajkową. Dzieci z entuzjazmem rysowały, kolorowały kwiaty, tworząc piękną i kolorową kompozycję. Dzień Niezapominajki w grupie Krasnala Hałabały był nie tylko świetną okazją do nauki, ale również do rozwijania umiejętności plastycznych i wzmacniania więzi między dziećmi. To była wspaniała lekcja, która pokazała, jak ważne jest pamiętanie o bliskich i dbanie o relacje z innymi.

Galeria zdjęć grupy "Krasnal Hałabała" - Dzień Niezapominajki 2024

Dzień Niezapominajki, Krasnal Hałabała (1)
Dzień Niezapominajki, Krasnal Hałabała (2)
Dzień Niezapominajki, Krasnal Hałabała (3)