W minionym tygodniu w grupie Krasnala miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – zajęcia otwarte dla rodziców. Była to okazja, aby dzieci mogły przenieść się w wyobraźni do Afryki i podzielić się swoją wiedzą oraz umiejętnościami z najbliższymi. Podczas zajęć dzieci miały okazję bliżej poznać fascynujące zwierzę, jakim jest małpa. Przedszkolaki z zaangażowaniem uczestniczyły w przygotowanych aktywnościach. Nie zabrakło także elementów wspólnej aktywności z rodzicami.

Dzieci wraz z opiekunami trenowały orientację przestrzenną, co okazało się nie tylko edukacyjnym, ale i integracyjnym doświadczeniem. Zadania polegały na wspólnym rozwiązywaniu zagadek przestrzennych, które wymagały współpracy i komunikacji. W trakcie spotkania dzieci miały również okazję zaprezentować swoje umiejętności muzyczno-taneczne. Przy afrykańskich rytmach maluchy tańczyły i śpiewały, co wywołało uśmiechy i aplauz wśród zgromadzonych rodziców. Zwieńczeniem tego pełnego wrażeń spotkania była piosenka zaśpiewana przez dzieci specjalnie dla swoich rodziców. Każde dziecko, z sercem na dłoni, wręczyło także drobne upominki, co dodało całemu wydarzeniu wyjątkowego i wzruszającego charakteru. Było to niezapomniane doświadczenie zarówno dla małych uczestników, jak i ich rodziców, które na długo pozostanie w ich pamięci.

Galeria zdjęć grupy "Krasnal Hałabała" - Wiosenne zajęcia otwarte dla Rodziców 2024

Zajęcia otwarte dla rodziców, Krasnal Hałabała 1
Zajęcia otwarte dla rodziców, Krasnal Hałabała 2