Grupa „Kubusia Puchatka” odwiedziła Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Margoninie. W strefie dla dzieci, które jest miejscem przytulnym, cichym i spokojnym przedszkolacy z zainteresowaniem oglądali zgromadzone tam książki. Ciekawość małych czytelników wzbudziły książki zawierające rożne elementy ruchome, książki z dźwiękiem, książki o nietypowych kształtach.

Pani bibliotekarka przeczytała dzieciom książkę pt. „Biblioteka” z serii „Przygody Fenka”, z której wszyscy dowiedzieli się na czym polega praca bibliotekarza, co znajduje się w bibliotece, jak można wypożyczyć książki. Przypomnieliśmy też sobie jak należy obchodzić się z książkami, dlaczego trzeba je szanować i o nie dbać. Po powrocie do przedszkola czytaliśmy wypożyczone pozycje z literatury dla dzieci.

Galeria zdjęć grupy "Kubuś Puchatek"- wizyta w bibliotece 2024

GRUPA KUBUSIA PUCHATKA Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE 1