Dzieci z grupy Muminków wybrały się do pobliskiego sklepu owocowo – warzywnego. Podczas wizyty przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały i rozpoznawały wybrane gatunki owoców i warzyw, zachwycały się ich różnymi odmianami i kolorami, bacznie przyglądały się ważeniu ogromnego arbuza. Zapoznały się również z pracą ekspedientki w sklepie. Dzieci dowiedziały się do czego potrzebna jest waga oraz kasa.

Celem naszej wycieczki było również zakupienie jabłek do wykonania soku i chipsów jabłkowych. Wizyta w sklepie warzywno – owocowym była dla przedszkolaków bardzo pouczająca. Nauczyły się one jak należy zachować się podczas zakupów oraz jak wygląda praca, gdy stoi się po drugiej stronie lady sklepowej.

Galeria zdjęć grupy Muminki - wizyta w sklepie warzywno - owocowym 2023

Muminki w sklepie warzywno - owocowym - Muminki 1