Grupa Muminków wybrała się na wycieczkę do szkoły podstawowej odwiedzając klasę II pod opieką pani Elżbiety Kurzawa. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć jak uczą się uczniowie z klasy II, usiąść w szkolnych ławkach, obejrzeć wyposażenie każdego ucznia, zaprezentować swoje umiejętności czytelnicze podczas rozwiązywania zadań na tablicy interaktywnej oraz wykonać zadania rysunkowe.

Następnie, pod opieką starszych kolegów i koleżanek, dzieci zwiedziły szkołę, gdzie widziały między innymi: salę komputerową, bibliotekę, stołówkę, halę sportową oraz odwiedziły klasę III. Przedszkolakom szkoła bardzo się spodobała i z wielką radością zostaną jej uczniami już po wakacjach.
Serdecznie dziękujemy pani Elżbiecie za możliwość udziału przedszkolaków w lekcji oraz spacer po szkole.

Galeria zdjęć grupy Muminki - wizyta w szkole podstawowej 2024

Muminki w szkole 1