W środę 5 czerwca 2024 w grupie Smerfów odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców pt. „W krainie muzyki”. Dzieci pokazały rodzicom, jakie umiejętności zdobyły. Smerfy zaprezentowały rodzicom swoją piosenkę „Na powitanie” ilustrowaną ruchem. Później dzieci wysłuchały opowiadania pt. „W krainie muzyki”. Smerfy podczas zajęć wykazywały się znajomością instrumentów muzycznych. Dzieci rozpoznawały i nazywały kolory, przeliczały w zakresie do 4, licząc kolorowe nutki. Przy piosence „Muzykanci konszabelanci” dzieci naśladowały ruchem grę na instrumentach. Na zakończenie zajęć dzieci przy pomocy swoich rodziców wykonywały instrument – marakas. Bardzo dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas i za uczestniczenie w zajęciu z dziećmi ;)

Galeria zdjęć grupy "Smerfy" - Wiosenne zajęcia otwarte dla rodziców 2024

ZAJĘCIE OTWARTE SMERFY 1