Dywanowy piknik w grupie Misia Uszatka 2023

Dzień 23 czerwca grupa Misia Uszatka zaplanowała jako dzień odpowiedni na zorganizowanie pikniku. Wszystko odbyłoby się z planem, gdyby nie deszcz. To jednak nie przeszkodziło nam aby świętować, piknik zorganizowaliśmy w sali. Było mnóstwo śmiechu, zabawy oraz przypomnienie zasad bezpieczeństwa podczas wakacji.

Grupa Misia Uszatka zwiedza gospodarstwo 2023

W środę 21 czerwca, dzięki uprzejmości Państwa Jagody i Pawła Podolskich, dzieci z grupy Misia Uszatka odwiedziły gospodarstwo. Zgodnie z realizowaną tematyką zajęć, dzieci mogły zobaczyć bezpośrednio zwierzęta hodowane na wsi. Przedszkolaki zachwycały się zwierzętami, które bez oporów pozwalały się dzieciom głaskać. Oprócz zwierząt wszyscy mogli zobaczyć urządzenia rolnicze, które wzbudziły zainteresowanie głównie u chłopców. Serdecznie dziękujemy Państwu Podolskim za pokazanie przedszkolakom swojego gospodarstwa oraz zorganizowanie pikniku.

Dzień Mamy i Taty w grupie Misia Uszatka 2023

Mamo, Tato - nadstaw uszka
słuchaj mego dziś serduszka.
Niech Ci powie jego bicie,
że ja kocham Was nad życie!