Grupa Muminków na zaproszenie uczniów kl. III c brała udział w lekcji prowadzonej przez wychowawcę, Panią Patrycję. Przedszkolaki z uwagą obserwowały i z zaciekawieniem słuchały nauczycielki oraz przyglądały się starszym kolegom, koleżankom. Dzieci chętnie oglądały podręczniki oraz przybory szkolne, jak również brały aktywny udział w lekcji.

Wizyta w szkole miała na celu zainteresowanie dzieci szkołą oraz kształtowanie u nich takich cech jak: samodzielność, otwartość na nowe doświadczenia, chęć podejmowanie wyzwań. 6-latki brały również udział z uczniami SP w ogólnopolskiej akcji czytelniczej "Jak nie czytam, jak czytam". Główny cel akcji to budowa pozytywnego wizerunku czytania. Sprawienie, by książka kojarzyła się młodym ludziom z czymś przyjemnym, z wolnym czasem i rozrywką.

Galeria zdjęć grupy Muminki - wizyta w szkole podstawowej 2023

Mój szkolny przyjaciel nr1