Muminki poznają zasady bezpieczeństwa na wakacjach 2023

Zbliżają się wakacje, dlatego pani Sylwia, pielęgniarka prowadziła cykl zajęć w celu przypomnienia przedszkolakom zasad bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku. Dzieci utrwaliły sobie zasady poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię; zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych; jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców; jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie wakacji.

„Mój szkolny przyjaciel" - Muminki z wizyta w szkole 2023

Grupa Muminków na zaproszenie uczniów kl. III c brała udział w lekcji prowadzonej przez wychowawcę, Panią Patrycję. Przedszkolaki z uwagą obserwowały i z zaciekawieniem słuchały nauczycielki oraz przyglądały się starszym kolegom, koleżankom. Dzieci chętnie oglądały podręczniki oraz przybory szkolne, jak również brały aktywny udział w lekcji.

Rodzinny Rajd Rowerowy – Dzień Mamy i Taty w grupie Muminków 2023

Grupa Muminków wspólnie z wychowawcą z okazji Dnia Mamy i Taty zorganizowała Rodzinny Rajd Rowerowy, w którym udział wzięły dzieci wraz z rodzicami i rodzeństwem. Trasa oraz tempo rajdu dostosowane były do najmłodszych pociech, ale jak w każdym rajdzie grupka „uciekinierów” prowadziła resztę peletonu. Meta miała miejsce w Margońskiej Wsi, gdzie przedszkolaki przygotowały różne niespodzianki dla kochanych rodziców.