6 grudnia grupę Myszki Miki odwiedził św. Mikołaj.  We wczesnych godzinach zaskoczył przedszkolaki czerwony gość, przywitał dzieci pięknym wierszem, a następnie rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia przy choince. Wizyta Mikołaja wywołała uśmiechy na twarzach dzieci, które zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że będą bardzo grzeczne!

Galeria zdjęć grupy Myszki Miki - Mikołajki 2022

Mikołajki w grupie Myszki Miki 1
Mikołajki w grupie Myszki Miki 2
Mikołajki w grupie Myszki Miki 3
Mikołajki w grupie Myszki Miki 4
Mikołajki w grupie Myszki Miki 5
Mikołajki w grupie Myszki Miki 6
Mikołajki w grupie Myszki Miki 7
Mikołajki w grupie Myszki Miki 8
Mikołajki w grupie Myszki Miki 9
Mikołajki w grupie Myszki Miki 10
Mikołajki w grupie Myszki Miki 11
Mikołajki w grupie Myszki Miki 12
Mikołajki w grupie Myszki Miki 13