W naszym kąciku przyrody gromadzimy okazy i rośliny dostępne w różnych porach roku. Wiosną są to kwiaty i gałązki krzewów. Siejemy też nasiona i sadzimy cebulki roślin. Przed świętami były to rzeżucha i owies.

W tym tygodniu sadziliśmy cebulę na szczypiorek. Przygotowaliśmy potrzebne przybory i omówiliśmy kolejność czynności, które należy wykonać. Po zasadzeniu i podlaniu roślin umieściliśmy je na parapecie naszego okna, aby pielęgnować cebulki i obserwować jak rosną. Szczypiorek, gdy wyrośnie będzie urozmaicał nam wiosenne kanapki przygotowywane na śniadanie.

Galeria zdjęć grupy Krasnal Hałabała - upiększamy kącik przyrody 2023

CO DZIEJE SIĘ W KĄCIKU PRZYRODY U KRASNALA HAŁABAŁY 1
CO DZIEJE SIĘ W KĄCIKU PRZYRODY U KRASNALA HAŁABAŁY 2
CO DZIEJE SIĘ W KĄCIKU PRZYRODY U KRASNALA HAŁABAŁY 3
CO DZIEJE SIĘ W KĄCIKU PRZYRODY U KRASNALA HAŁABAŁY 4
CO DZIEJE SIĘ W KĄCIKU PRZYRODY U KRASNALA HAŁABAŁY 5
CO DZIEJE SIĘ W KĄCIKU PRZYRODY U KRASNALA HAŁABAŁY 6
CO DZIEJE SIĘ W KĄCIKU PRZYRODY U KRASNALA HAŁABAŁY 7
CO DZIEJE SIĘ W KĄCIKU PRZYRODY U KRASNALA HAŁABAŁY 8
CO DZIEJE SIĘ W KĄCIKU PRZYRODY U KRASNALA HAŁABAŁY 9
CO DZIEJE SIĘ W KĄCIKU PRZYRODY U KRASNALA HAŁABAŁY 10