Krasnoludki kochają śnieg i zimowe zabawy, dlatego też na zajęciach plastycznych wyczarowały śnieżynki z cukru. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób powstają płatki śniegu i dlaczego spadają na ziemię. Z cukru i kleju powstały prawdziwe i niepowtarzalne dzieła sztuki, którymi teraz możemy ozdobić salę przedszkolną. Wykonaliśmy również wspólnie eksperyment otrzymania kryształków z soli. Będziemy teraz codziennie obserwować, jakie zmiany zachodzą w naszym słoiczku.

Śnieg u krasnala hałabały 1
Śnieg u krasnala hałabały 2
Śnieg u krasnala hałabały3
Śnieg u krasnala hałabały 4
Śnieg u krasnala hałabały 5
Śnieg u krasnala hałabały 6
IŚnieg u krasnala hałabały7
Śnieg u krasnala hałabały 8
Śnieg u krasnala hałabały 9
Śnieg u krasnala hałabały 10
Śnieg u krasnala hałabały 11
Śnieg u krasnala hałabały 12
IŚnieg u krasnala hałabały 13