Matematyka kształtuje i uczy dzieci, jest fundamentem logicznego myślenia. Pełni ważną funkcję w procesach poznawania i rozumienia otaczającego świata.

Dzieci nigdy nie są za małe na spotkanie z matematyką, czują ją intuicyjnie, mają w sobie niezwykły, cenny, naturalny potencjał. Przedszkolaki m. in. doskonaliły orientację przestrzenną, liczyły, rozpoznawały figury geometryczne i tworzyły z nich niepowtarzalne obrazy. Wszystkie zadania jakie dzieci wykonywały pokazały, że matematyka może być ciekawa, przyjemna, a przede wszystkim daje dużo radości. Dzień upłynął w wesołej atmosferze, a wszystkie grupy poradziły sobie wspaniale! 

Galeria zdjęć z dnia matematyki w grupie Krasnal Hałabała 

dzień matematyki Krasnal Hałabała 1
dzień matematyki Krasnal Hałabała 2
dzień matematyki Krasnal Hałabała 3
dzień matematyki Krasnal Hałabała 4
dzień matematyki Krasnal Hałabała 5
dzień matematyki Krasnal Hałabała 6
dzień matematyki Krasnal Hałabała 7
dzień matematyki Krasnal Hałabała 8
dzień matematyki Krasnal Hałabała 9