„W dniu świętego Walentego
nic nie może dziać się złego,
nikt nie może się dziś złościć,
bo dziś nadszedł dzień miłości...
Mamy dzisiaj Walentynki
święto chłopca i dziewczynki....”

Walentynki w grupie Smerfów były czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci dowiedziały się kim był  święty Walenty , poznały tradycję obchodzenia tego święta w Polsce i innych krajach, a także jak ważne jest serce w naszym organizmie oraz co to jest MIŁOŚĆ. Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami. Dzień Walentynowy w grupie Smerfów przepełniony był miłymi wrażeniami, spontanicznymi emocjami oraz pozytywnymi uczuciami.

Galeria zdjęć Smerfów z realizacji tematu walentynki 

Walentynki w Smerfach 1
Walentynki w Smerfach 2
Walentynki w Smerfach 3
Walentynki w Smerfach 4
Walentynki w Smerfach 5
Walentynki w Smerfach 6
Walentynki w Smerfach 7
Walentynki w Smerfach 8
Walentynki w Smerfach 9
Walentynki w Smerfach 10