Dzień Mamy i Taty w grupie Smerfów 2023

W przedszkolu grupa Smerfy przygotowała wyjątkową uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której dzieci miały okazję wyrazić swoją miłość i wdzięczność wobec swoich najbliższych. To niezwykle ważne wydarzenie odbyło się 20 czerwca, a maluchy przez wiele dni pracowały nad przygotowaniem niespodzianek dla swoich kochanych rodziców.

Stomatolog w grupie Smerfów 2023

Opieka stomatologiczna staje się głównym punktem w podnoszeniu świadomości prozdrowotnej oraz edukacji rodziców i dzieci. Ma ona na celu uświadomienie ile chorób ogólnoustrojowych jest związanych z chorobami zębów. 16 maja 2023 r. dzieci z przedszkola w Margoninie uczestniczyły w badaniu przesiewowym zorganizowanym przez gabinet stomatologiczny Mediroot. Ponadto przedszkolaki zostały poinstruowane jak dokładnie myć zęby, i z pomocą stomatologa dokładnie wyszczotkowały jamę ustną. Podczas badania dzieci wykazały się ogromną odwagą, która został zwieńczona naklejką dzielnego pacjenta.

Wiosenne zajęcia otwarte w grupie Smerfów 2023

Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkanie, dzięki któremu rodzice dzieci mogą zobaczyć jak funkcjonuje ich dziecko w grupie przedszkolnej. Jest to również okazja do obserwowania swojej pociechy podczas pracy, nauki i zabawy. 11 maja 2023 3-latki z grupy Smerfy gościły swoich rodziców na zajęciach pt. "Biedroneczki są w kropeczki".