Europejski Dzień Mózgu w grupie Reksia.


Żyć znaczy ruszać się, a jak twierdzi P. E. Dennison „ruch jest drzwiami do uczenia się”. Gimnastyka mózgu, którą proponuje dr P. Dennison to system prostych i atrakcyjnych ćwiczeń ruchowych dobranych tak, aby intensyfikowały i synchronizowały pracę obu półkul mózgowych. Jednoczesna praca obu półkul mózgowych jest niezbędnym warunkiem do osiągania najlepszych wyników w każdej dziedzinie aktywności ludzkiej.

Galeria zdjęć grupy Reksia- zajęcia z okazji Europejskiego Dnia Mózgu.

Europejski Dzień Mózgu w grupie Reksia 1
Europejski Dzień Mózgu w grupie Reksia 2
Europejski Dzień Mózgu w grupie Reksia 3
Europejski Dzień Mózgu w grupie Reksia 4
Europejski Dzień Mózgu w grupie Reksia 5
Europejski Dzień Mózgu w grupie Reksia 6
Europejski Dzień Mózgu w grupie Reksia 7
Europejski Dzień Mózgu w grupie Reksia 8
Europejski Dzień Mózgu w grupie Reksia 9
Europejski Dzień Mózgu w grupie Reksia 10