Co takiego jest w tych bajkowych postaciach, że bardzo je lubimy? Przede wszystkim reprezentują sobą cechy, które każdy z nas chciałby posiadać – odwagę, bezinteresowność, uczciwość. Zawsze udaje im się pokonać przeciwności losu lub po prostu towarzyszy im szczęście.

Grupa Reksia stworzyła kącik bajkowy swojego bohatera. Bajki wpływają  na budowanie systemu wartości dziecka, pokazując mu co jest dobre, pożądane przez społeczeństwo, a co złe, nie warte naśladowania.  Reksio zostawił przedszkolakom ciekawe zadania do wykonania, które sprawiły nam dużo radości.

Galeria zdjęć grupy Reksia - kącik bohatera grupy.

Nasz bohater bajkowy Reksio nr 1
Nasz bohater bajkowy Reksio nr 2
Nasz bohater bajkowy Reksio nr 3
Nasz bohater bajkowy Reksio nr 4
Nasz bohater bajkowy Reksio nr 5
Nasz bohater bajkowy Reksio nr 6
Nasz bohater bajkowy Reksio nr 7
Nasz bohater bajkowy Reksio nr 8
Nasz bohater bajkowy Reksio nr 9
Nasz bohater bajkowy Reksio nr 10
Nasz bohater bajkowy Reksio nr 11
Nasz bohater bajkowy Reksio nr 12
Nasz bohater bajkowy Reksio nr 13