Dzięki uprzejmości pani Bernadety i pana Eugeniusza dzieci z grupy „Reksia” wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa rolnego. Przedszkolaki miały niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć, jak wygląda stodoła, obora, kurnik. Milusińscy z wielką uwagą słuchały o hodowli krów. Gospodarze pokazali przedszkolakom niezbędne do pracy narzędzia i maszyny jakich używają. Pani Bernadeta przygotowała niespodzianki z ogrodu. Były to warzywa, owoce oraz zioła. Dzieci utrwaliły sobie części jadalne i niejadalne różnych gatunków warzyw i uświadomiły sobie, jak ważne jest zdrowe odżywianie. Dzieci jednogłośnie uznały, że wycieczka była wspaniała, a kącik przyrody w sali wzbogacił się o dary z ogrodu. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i poświęcony czas!

Galeria zdjęć dzieci z grupy Reksio z wycieczki do gospodarstwa

Smaki i zapachy jesieni nr1
Smaki i zapachy jesieni nr2