„Dzień Kundelka” w grupie Reksia

Przedszkolaki z grupy „Reksia” były na wycieczce w gabinecie weterynaryjnym w Margoninie u pani Agnieszki. Celem naszego spotkania było poznanie specyfiki pracy weterynarza oraz uświadomienie, że zwierzęta są żywymi istotami, które też chorują i wymagają pomocy oraz leczenia. Przedszkolaki dokładnie obejrzały gabinet weterynaryjny, dowiedziały się na czym polega praca weterynarza. Pani Agnieszka opowiedziała o sposobie pielęgnacji zwierząt domowych. Dzieci poznały narzędzia medyczne potrzebne do badania zwierząt. Przedszkolaki odwiedziły również sklep zoologiczny w Margoninie, gdzie czekała na nas pani ekspedientka. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały różne akcesoria dla zwierząt, między innymi: zabawki, domki, ubranka. Na zakończenie naszej wizyty w sklepie pani ekspedientka wręczyła dzieciom karmę dla zwierząt. Celem spotkań było rozwijanie właściwego stosunku do zwierząt oraz uświadomienie konieczności dbania o posiadane zwierzątko. Bardzo serdecznie dziękujemy za wprowadzenie nas w świat zwierząt i przybliżenie ich tryb życia, odżywiania oraz leczenia.

Galeria zdjęć z Dnia Kundelka w grupie Reksio 

„Dzień Kundelka” w grupie Reksia nr1
„Dzień Kundelka” w grupie Reksia nr2
„Dzień Kundelka” w grupie Reksia nr3
„Dzień Kundelka” w grupie Reksia nr4
„Dzień Kundelka” w grupie Reksia nr5
„Dzień Kundelka” w grupie Reksia nr6
„Dzień Kundelka” w grupie Reksia nr7
„Dzień Kundelka” w grupie Reksia nr8
„Dzień Kundelka” w grupie Reksia nr9
„Dzień Kundelka” w grupie Reksia nr10