Kolorowe kredki w pudełeczku noszę. Kolorowe kredki bardzo lubią mnie.
Kolorowe kredki, kiedy je poproszę, namalują wszystko to, co chcę!

W sali pięciolatków swoje święto obchodziła kredka. To święto w szczególny sposób związane jest z dziećmi. Dlatego też w tym dniu kredka znajdowała się w centrum oddziaływań przedszkolaków. Nasza bohaterka nie służy jedynie do kolorowania, czy też rysowania – kredki to przede wszystkim świetna zabawa! Dzięki kredkom dzieci mogą wyrażać swoje przeżycia, uczucia, myśli, uczą się twórczego myślenia oraz rozwijają wyobraźnię.

Galeria zdjęć z grupy Reksia "Kolorowe kredki" 

Kolorowe kredki w grupie Reksia nr1
Kolorowe kredki w grupie Reksia nr2
Kolorowe kredki w grupie Reksia nr3
Kolorowe kredki w grupie Reksia nr4
Kolorowe kredki w grupie Reksia nr5
Kolorowe kredki w grupie Reksia nr6
Kolorowe kredki w grupie Reksia nr7
Kolorowe kredki w grupie Reksia nr8