Przeznaczenie komputera i internetu zmieniło się z biegiem lat. Komputer wykorzystywany był początkowo jako maszyna do szybkiego liczenia, a internet służył do sprawnej łączności.

Tylko nieliczni korzystali z tych dobrodziejstw techniki. Podczas zajęć przedszkolaki poznały historię rozwoju komputerów oraz zasady netykiety. Dzieci były uświadamiane o zagrożeniach płynących z internetu. Najbardziej najmłodszym podobało się kodowanie z wykorzystaniem robotów Bee - Bot. Zabawy w kodowanie w łagodny oraz przyjazny sposób wprowadzają dzieci w świat, który uczy logicznego myślenia, obserwacji i dedukcji.

Galeria zdjęć dzieci z grupy Reksio z zajęć Komputer dawniej i dziś.

Komputer dawniej i dziś nr1
Komputer dawniej i dziś nr2
Komputer dawniej i dziś nr 3
Komputer dawniej i dziś nr4
Komputer dawniej i dziś nr5
Komputer dawniej i dziś nr6
Komputer dawniej i dziś nr7
Komputer dawniej i dziś nr8
Komputery dawniej i dziś nr9
Komputer dawniej i dziś nr10