W grupie „Reksia” odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców, których tematem były „Tradycje wielkanocne z różnych stron świata”. Celem zajęć było wspieranie samodzielnej dziecięcej eksploracji świata w odniesieniu do różnych sfer aktywności.

  Przedszkolaki poznały tradycje wielkanocne z różnych państw. Zajęcia rozpoczęły się wspólnym tańcem integracyjnym „Na szczęście”. Następnie dzieci spakowały bagaże i wyruszyły w podróż po świecie. Podróż pełną przygód, które aktywowały dzieci oraz rodziców. Przedszkolaki rozwijały percepcję wzrokową, słuchową i koordynację wzrokowo – ruchową. Kształciły świadomość przestrzeni i działania w niej. Dzieci doskonaliły motorykę, a nabyte umiejętności potrafiły zastosować w praktycznym działaniu. Na podsumowanie zajęć dzieci z pomocą rodziców albo wychowawcy wykonały wielkanocnego zajączka ze skarpetki. Przedszkolaki wykazały się kreatywnością i chęcią do podejmowania nowych wyzwań. W tym dniu rodzice mogli zobaczyć, jak dzieci funkcjonują w grupie oraz jak radzą sobie z zadaniami stawianymi przed nimi do wykonania. Serdecznie dziękujemy rodzicom za aktywny udział w zajęciach oraz zainteresowanie taką formą spotkań.

Galeria zdjęć Wielkanocy czas- zajęcia otwarte z udziałem rodziców w grupie "Reksio"

Wielkanocy czas - zajęcia otwarte z udziałem rodziców nr1
Wielkanocy czas - zajęcia otwarte z udziałem rodziców nr2
Wielkanocy czas - zajęcia otwarte z udziałem rodziców nr3
Wielkanocy czas - zajęcia otwarte z udziałem rodziców nr4
Wielkanocy czas - zajęcia otwarte z udziałem rodziców nr5
Wielkanocy czas - zajęcia otwarte z udziałem rodziców nr6
Wielkanocy czas - zajęcia otwarte z udziałem rodziców nr7
Wielkanocy czas - zajęcia otwarte z udziałem rodziców nr8
Wielkanocy czas - zajęcia otwarte z udziałem rodziców nr9
Wielkanocy czas - zajęcia otwarte z udziałem rodziców nr10