Korzystając z ciepłych dni czerwca, grupa Reksio spotkała się z koleżankami i kolegami z klasy II c. Podczas spotkania integracyjnego przedszkolaki oprowadziły uczniów szkoły po przedszkolu i zaprosiły do wspólnych zabaw.

Dzieci obserwowały przyrodę, a następnie malowały krajobraz, farbami na sztalugach w ogrodzie. Artyści dostrzegli emocjonalną wartość otoczenia przyrodniczego i przedstawili swoje emocje na obrazach. Oczywiście nie mogło zabraknąć zabaw ruchowych na placu zabaw. Dziękujemy koleżankom i kolegom za wspólnie spędzony czas. To był dzień pełen wrażeń.

Galeria zdjęć  Malowane krajobrazy w grupie Reksia 

Malowane krajobrazy nr1
Malowane krajobrazy nr2
Malowane krajobrazy nr3
Malowane krajobrazy nr4
Malowane krajobrazy nr5
Malowane krajobrazy nr6
Malowane krajobrazy nr7
Malowane krajobrazy nr8
Malowane krajobrazy nr9
Malowane krajobrazy nr10