Szanowni Rodzice,  kochane Dzieci! To naprawdę się zdarzyło, tyle przygód, tyle zabaw przez rok cały tutaj było…

Czy to bajka, czy nie bajka, myślcie sobie, co tam chcecie;) Ja wiem jedno,  to przedszkole jest najlepsze w całym świecie! Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i czas rozstania. Zwieńczeniem całego roku szkolnego były zabawy na miejskim placu zabaw i degustacja smacznych lodów włoskich. Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice życzymy Wam słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć. Dziękujemy Wam za ciepłe słowa oraz każdy gest skierowany do nas w ramach podziękowań za fantastyczny rok szklony. Czekamy na was we wrześniu!

Galeria zdjęć Lato, lato, lato czeka z grupy Reksia

Lato, lato, lato czeka…nr1