Święta tuż tuż, więc w naszym przedszkolu nadszedł czas na pieczenie i dekorowanie świątecznych pierniczków. Dzieci z grupy Wróbelka Elemelka zaprosiły mamę Nikodema, która zdradziła dzieciom sekretny przepis na świąteczne ciasteczka.

Po przedszkolu zaczął unosić się wspaniały zapach pieczonych pierniczków, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. Gdy pierniczki były już gotowe dzieci przystąpiły do ich dekorowania. Zabawa była doskonała a pierniczki wyszły przepiękne. Dziękujemy mamie Nikodema za poświęcony czas i zapraszamy ponownie.

Galeria zdjęć grupy Wróbelek Elemelek - pieczenie pierniczków 2022

Pieczenie pierników u Wrobelka Elemelka1
Pieczenie pierników u Wrobelka Elemelka2
Pieczenie pierników u Wrobelka Elemelka3
Pieczenie pierników u Wrobelka Elemelka4
Pieczenie pierników u Wrobelka Elemelka5
Pieczenie pierników u Wrobelka Elemelka6
Pieczenie pierników u Wrobelka Elemelka7
Pieczenie pierników u Wrobelka Elemelka8
Pieczenie pierników u Wrobelka Elemelka9
Pieczenie pierników u Wrobelka Elemelka10