Wizyta grupy Czerwonego Kapturka w Szkole Podstawowej w Margoninie 2023

12 czerwca dzieci z grupy „Czerwony Kapturek” wybrały się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej na lekcję pokazową. Przedszkolacy gościli w klasie III, której wychowawcą jest pani Elżbieta. Grupa „Czerwonego Kapturka” brała udział w lekcji przeprowadzonej przez szkolnego kolegę z III klasy – Kubę.

Współpraca z Sp Margonin – wizyta uczniów klasy III  u Czerwonego Kapturka 2023

Działalność plastyczno – konstrukcyjna cieszy się wielkim zainteresowaniem u dzieci. Twórcza praca jest dla nich wspaniałą zabawą, daje radość i zadowolenie. Poprzez działanie i tworzenie dziecko wyraża siebie i jest to niezwykle ważny i drogocenny  moment informacji o nim samym. W ramach współpracy z SP Margonin grupa „Czerwonego Kapturka” we wtorek 6.06.2023r. gościła w sali przedszkolnej klasę III wraz ze swoim wychowawcą – panią Elżbietą.

Dzień Mamy i Taty w grupie Czerwonego Kapturka 2023

24 maja w naszym przedszkolu w grupie „Czerwony Kapturek” odbyła się uroczystość z okazji pięknego święta jakim jest Dzień Matki i Dzień Ojca. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. W pięknych strojach prezentowały bogaty program artystyczny - wiersze, piosenki, tańce i życzenia dla kochanych rodziców. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca.