Działalność plastyczno – konstrukcyjna cieszy się wielkim zainteresowaniem u dzieci. Twórcza praca jest dla nich wspaniałą zabawą, daje radość i zadowolenie. Poprzez działanie i tworzenie dziecko wyraża siebie i jest to niezwykle ważny i drogocenny  moment informacji o nim samym. W ramach współpracy z SP Margonin grupa „Czerwonego Kapturka” we wtorek 6.06.2023r. gościła w sali przedszkolnej klasę III wraz ze swoim wychowawcą – panią Elżbietą.

Tematem zajęć były instrumenty muzyczne, więc w ramach zajęć przedszkolacy z uczniami wykonywali grzechotki. Uczniowie pomagali przedszkolakom ozdabiać wykonane instrumenty. Swoje prace przedszkolacy zabrali do domów. Serdecznie dziękujemy uczniom i Pani wychowawczyni za poświęcony czas i za wizytę w przedszkolu.

Galeria zdjęć grupy Czerwony Kapturek - wizyta klasy III na zajęciach w przedszkolu 2023

WIZYTA SZKOŁY CZERWONY KAPTUREK 1
WIZYTA SZKOŁY CZERWONY KAPTUREK 2