Grupa "Wróbelek Elemelek" bierze udział w konkursie artystyczno-czytelniczym #Wiosna z Księgarnią Tuliszków  zorganizowanym przez Księgarnię Tuliszków https://www.facebook.com/tuliszkow 

Dzieci podczas zajęć plastycznych pracowały Systemem Edukacji przez Ruch Doroty Dziamskiej. Dzieci poruszały się rytmicznie i wykorzystywały do tego ruchu raz jedną, raz drugą rękę. Ruch naprzemienny powoduje wyrównanie energetyczne po obydwu stronach osi ciała, zwiększa dotlenienie mózgu, jest relaksujący, daje wrażenie swobody i odpoczynku, a jednocześnie bardzo dobrze przygotowuje organizm do podjęcia dalszej aktywności. Dzieci nie ruszają się dla samego ruchu, ale dlatego, aby stworzyć nową jakość w doświadczeniu, którego efektem staje się plastyczna, techniczna, czasami w pełni artystyczna impresja budująca w dziecku poczucie sukcesu i samorealizacji.

wróbelek elemelek konkurs - wiosna z krainą tuliszków
wróbelek elemelek konkurs - wiosna z krainą tuliszków — kopia