W grupie Wróbelka Elemelka odbyły się zabawy z chustą animacyjną Klanza. Wielobarwna chusta zaskakuje swą wszechstronnością; można ja podrzucać, chować się pod nią, fantastycznie faluje, po chuście można się turlać, można po niej przetaczać różne przedmioty, tańczyć z nią, a także zawijać dzieci.

Zabawy z tym przyborem dostarczają dzieciom wielu bodźców: wzrokowych (intensywne kolory), dotykowych (chusta jest „miła” w dotyku), ruchowych. Intensywne barwy pobudzają wyobraźnię. Chusta jest doskonałym elementem do zabawy, ponieważ pozwala wszystkim jednakowo się angażować, co pozytywnie wpływa na integrację grupy. Zabawy z chustą dają poczucie odprężenia i relaksu, pozwalają  pozytywnie spożytkować energię. A jak ten dzień spędziły przedszkolaki? Zobaczcie sami!

Galeria zdjęć grupy Wróbelek Elemelek - zabawy z chustą animacyjną 2021

Dzień zabaw z chustą animacyjną - Wróbelek Elemelek 1
Dzień zabaw z chustą animacyjną - Wróbelek Elemelek 2
Dzień zabaw z chustą animacyjną - Wróbelek Elemelek 3
Dzień zabaw z chustą animacyjną - Wróbelek Elemelek 4
Dzień zabaw z chustą animacyjną - Wróbelek Elemelek 5
Dzień zabaw z chustą animacyjną - Wróbelek Elemelek 6
Dzień zabaw z chustą animacyjną - Wróbelek Elemelek 7
Dzień zabaw z chustą animacyjną - Wróbelek Elemelek 8
Dzień zabaw z chustą animacyjną - Wróbelek Elemelek 9
Dzień zabaw z chustą animacyjną - Wróbelek Elemelek 10
Dzień zabaw z chustą animacyjną - Wróbelek Elemelek 11
Dzień zabaw z chustą animacyjną - Wróbelek Elemelek 12