Dzieci z grupy „Wróbelek Elemelek” wybrały się na wycieczkę do stajni państwa Aleksandry i Karola Lauk w Margoninie, gdzie miały możliwość zapoznania się ze zwyczajami oraz sposobem życia koni.

Pod czujnym okiem pań opiekujących się zwierzętami, mogły je nakarmić i pogłaskać. Przedszkolaki poznały zasady bezpieczeństwa, które obowiązują podczas pracy z końmi. Dla wielu z nich, była to pierwsza okazja, aby bliżej poznać te zwierzęta. Dzieci miały również możliwość obserwowania papug znajdujących się w wolierach oraz kur przebywających w ogrodzeniu. Nie zabrakło również wesołych zabaw z pieskami. Wycieczka dostarczyła wszystkim wiele radości i niezapomnianych chwil. Serdecznie dziękujemy Pani Aleksandrze i pani Marcie za możliwość bezpiecznego obcowania ze zwierzętami.

Galeria zdjęć grupy Wróbelek Elemelek - wizyta w stajni 2022

Wycieczka do stajni - Wróbelek Elemelek 1