Dzieci z grupy „Miś Uszatek” podczas zajęć przyrodniczych zgłębiały tajniki wody.

Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem obserwowały oraz samodzielnie wykonywały doświadczenia i eksperymenty, które pozwoliły im na poznanie właściwości wody. Ponadto dzieci zaprosiły do zabawy młodszych kolegów z grupy „Smerfy”. Dzieci sprawdziły między innymi co się rozpuszcza w wodzie, a co nie, co tonie, a co pływa. Dzieci dowiedziały się jak ogromne znaczenia ma woda w przyrodzie. Zabawy z wodą spodobały się wszystkim małym odkrywcom. 

Galeria zdjęć dzieci z grupy Miś Uszatek z zajęć przyrodniczych Zabawy z wodą 

ZABAWY Z WODĄ U MISIA USZATKA 1
ZABAWY Z WODĄ U MISIA USZATKA 2
ZABAWY Z WODĄ U MISIA USZATKA 3
ZABAWY Z WODĄ U MISIA USZATKA 4
ZABAWY Z WODĄ U MISIA USZATKA 5
ZABAWY Z WODĄ U MISIA USZATKA 6
ZABAWY Z WODĄ U MISIA USZATKA 7
ZABAWY Z WODĄ U MISIA USZATKA 8
ZABAWY Z WODĄ U MISIA USZATKA 9
ZABAWY Z WODĄ U MISIA USZATKA 10
ZABAWY Z WODĄ U MISIA USZATKA 11
ZABAWY Z WODĄ U MISIA USZATKA 12