Małe czerwone jabłuszko, tańczy dziś pod drzewem z gruszką…


Dzień Jabłka w grupie rozpoczęliśmy od rozmów na temat jego wyglądu, koloru, wielkości, kształtu i smaku. Utrwaliliśmy wiedzę na temat cyklu wzrostu jabłka, poznaliśmy jego budowę. Przedszkolaki dowiedziały się ,że bardzo ważne jest to, żeby jabłka jeść ze skórką. Należy tylko pamiętać aby przed spożyciem dokładnie je umyć. Pod koniec zajęć dzieci wzięły udział w warsztacie kulinarnym i przygotowały zdrowy deser.

Galeria zdjęć dzieci z obchodów Dnia Jabłka 

Dzień jabłka w grupie Miś Uszatek 1
Dzień jabłka w grupie Miś Uszatek 2
Dzień jabłka w grupie Miś Uszatek 3
Dzień jabłka w grupie Miś Uszatek 4
Dzień jabłka w grupie Miś Uszatek 5
Dzień jabłka w grupie Miś Uszatek 6
Dzień jabłka w grupie Miś Uszatek 7
Dzień jabłka w grupie Miś Uszatek 8
Dzień jabłka w grupie Miś Uszatek 9
Dzień jabłka w grupie Miś Uszatek 10
Dzień jabłka w grupie Miś Uszatek 11