Dzień Głośnego Czytania obchodzimy i czytelnictwo szerzymy! 

Celem akcji jest promowanie głośnego czytania dzieciom, nabywanie przyjemności z czytania i słuchania, a także poczucia przynależności do społeczności czytelniczej. Czytanie na głos stymuluje rozwój dzieci, wzbogaca ich słownictwo oraz rozwija wyobraźnię. Miejscem idealnym do szerzenia czytelnictwa wśród dzieci jest biblioteka, dlatego ja odwiedziliśmy. Podczas spotkania dzieci wysłuchały książeczki dostosowanej do wieku, następnie skorzystały z zabaw na Magicznym Dywanie, a pod koniec spotkania zwiedziły Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas! 

Galeria zdjęć dzieci z grupy Miś Uszatek z Dnia Głośnego Czytania 

Dzień Głośnego Czytania u Misia Uszatka wizyta w bibliotece 1
Dzień Głośnego Czytania u Misia Uszatka wizyta w bibliotece 2
Dzień Głośnego Czytania u Misia Uszatka wizyta w bibliotece 3
Dzień Głośnego Czytania u Misia Uszatka wizyta w bibliotece 4
Dzień Głośnego Czytania u Misia Uszatka wizyta w bibliotece 5
Dzień Głośnego Czytania u Misia Uszatka wizyta w bibliotece 6
Dzień Głośnego Czytania u Misia Uszatka wizyta w bibliotece 7
Dzień Głośnego Czytania u Misia Uszatka wizyta w bibliotece 8
Dzień Głośnego Czytania u Misia Uszatka wizyta w bibliotece 9
Dzień Głośnego Czytania u Misia Uszatka wizyta w bibliotece 10