W piątek, 15.01.2021r., dzieci z grupy Czerwonego Kapturka i Muminków uczestniczyły w zajęciach z gimnastyki, z użyciem taśm Thera Band. Taśmy stosowane są w szeroko pojętym sporcie, fitness oraz terapii - a już po krótkim czasie stosowania przynoszą wymierne efekty użytkownikom i ćwiczącym między innymi w postaci: poprawy reakcji równoważnych, poprawy wytrzymałości, profilaktyki upadków, korekcji postawy, poprawy zakresu ruchu mobilizacji oraz zwiększenie elastyczności.
Okazuje się również, że taśmy są idealnym rozwiązaniem dla ćwiczeń poprzez zabawę dla najmłodszych! Zajęcia gimnastyczne z tym nietypowym przyrządem przyniosły wiele radości i uśmiechu naszych wychowanków. 

thera band u czerwonego kapturka1
thera band u czerwonego kapturka2
thera band u czerwonego kapturka3
thera band u czerwonego kapturka4
thera band u czerwonego kapturka5
thera band u czerwonego kapturka6
thera band u czerwonego kapturka7
thera band u czerwonego kapturka8
thera band u czerwonego kapturka9
thera band u czerwonego kapturka10
thera band u czerwonego kapturka11
thera band u czerwonego kapturka12
thera band u czerwonego kapturka13
thera band u czerwonego kapturka13
thera band u czerwonego kapturka13
thera band u czerwonego kapturka14