DZIEŃ MATEMATYKI W GRUPIE CZERWONEGO KAPTURKA

Matematyka otacza nas wszędzie i okazuje się, że ma swoje święto, które przypada na 12 marca. To okazja do zaakcentowania ogromnej roli tej dziedziny nauki w życiu człowieka. Aby uczcić ten dzień, w grupie Czerwonego Kapturka, a także w innych grupach, zorganizowany został Dzień Matematyki. Dzieci wzięły udział w zabawach i zadaniach z różnych aktywności matematycznych, m. in. doskonaliły orientację przestrzenną, liczyły, rozpoznawały figury geometryczne, kolorowały magiczny obrazek- kodowanie, wykonywały działania na grafach.
Dzień upłynął w wesołej atmosferze, a wszystkie grupy poradziły sobie wspaniale!

Galeria zdjęć grupy Czerwonego Kapturka z Dnia Matematyki.

Dzień Matematyki w grupie Czerwonego Kapturka 1
Dzień Matematyki w grupie Czerwonego Kapturka 2
Dzień Matematyki w grupie Czerwonego Kapturka 3
Dzień Matematyki w grupie Czerwonego Kapturka 4
Dzień Matematyki w grupie Czerwonego Kapturka 5
Dzień Matematyki w grupie Czerwonego Kapturka 6
Dzień Matematyki w grupie Czerwonego Kapturka 7
Dzień Matematyki w grupie Czerwonego Kapturka 8
Dzień Matematyki w grupie Czerwonego Kapturka 9
Dzień Matematyki w grupie Czerwonego Kapturka 10