Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, to dzień pełen miłości, wzruszeń i radości. Grupa Muminków wspólnie z rodzicami, zaprezentowała swoim Kochanym Babciom i Dziadkom przedstawienie Jasełkowe pod tytułem "Wśród nocnej ciszy".

Aktorzy przedstawili opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną kolędami do których na gitarze grał pan Marcin Wojtkowiak. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje aktorów były idealnym dopełnieniem całej uroczystości. Widownia z ogromnym wzruszeniem odbierała spektakl, który był prezentem dla Babć i Dziadków z okazji ich święta. Na zakończenie życzenia noworocznej płynące z serduszka wnucząt „Sto lat”! Szanowni goście z zachwytem podziwiali artystów występujących na scenie, nie kryli wzruszenia i nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Po wspaniałym występie wnuczęta wręczyły upominki oraz zaprosiły gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Galeria zdjęć grupy Muminki - występ jasełkowy dla Babci i Dziadka 2023

Babcia i Dziadek nr0
Babcia i Dziadek nr1
Babcia i Dziadek nr2
Babcia i Dziadek nr3
Babcia i Dziadek nr4
Babcia i Dziadek nr5
Babcia i Dziadek nr6
Babcia i Dziadek nr8
Babcia i Dziadek nr9
Babcia i Dziadek nr10
Babcia i Dziadek nr11
Babcia i Dziadek nr12
Babcia i Dziadek nr13
Babcia i Dziadek nr14
Babcia i Dziadek nr15
Babcia i Dziadek nr16
Babcia i Dziadek nr17
Babcia i Dziadek nr18
Babcia i Dziadek nr19
Babcia i Dziadek nr20
Babcia i Dziadek nr21
Babcia i Dziadek nr22
Babcia i Dziadek nr23
Babcia i Dziadek nr24
Babcia i Dziadek nr25
Babcia i Dziadek nr26
Babcia i Dziadek nr27
Babcia i Dziadek nr28
Babcia i Dziadek nr29
Babcia i Dziadek nr30
Babcia i Dziadek nr31
Babcia i Dziadek nr32
Babcia i Dziadek nr33
Babcia i Dziadek nr34
Babcia i Dziadek nr35
Babcia i Dziadek nr36
Babcia i Dziadek nr37
Babcia i Dziadek nr38
Babcia i Dziadek nr39
Babcia i Dziadek nr40
Babcia i Dziadek nr41
Babcia i Dziadek nr42
Babcia i Dziadek nr43
Babcia i Dziadek nr45