Grupa „Muminki” była na wycieczce w Szkole Podstawowej w Margoninie. Wizyta rozpoczęła się oglądaniem wystawy patrona SP - "Mikołaj Kopernik". Następnie przedszkolaki oglądały film edukacyjny o tematyce astronomicznej i rozwiązywały krzyżówkę.

Najmłodsi z zainteresowaniem poznawały postać Mikołaja Kopernika i w skupieniu słuchały o jego dziele „O obrotach sfer niebieskich”. Na zakończenie dzieci wykonały pracę plastyczną, portret Mikołaja Kopernika.  Celem tej wycieczki było rozbudzanie ciekawości oraz wspomaganie samodzielnego poznawania świata i inspirowanie do obserwacji, zadawania pytań i szukania odpowiedzi.

Galeria zdjęć grupy Muminki - udział w wystawie o tematyce astronomicznej 2023

Mikołaj Kopernik - Chłopiec, który marzył o gwiazdach nr1
Mikołaj Kopernik - Chłopiec, który marzył o gwiazdach nr2
Mikołaj Kopernik - Chłopiec, który marzył o gwiazdach nr3
Mikołaj Kopernik - Chłopiec, który marzył o gwiazdach nr4
Mikołaj Kopernik - Chłopiec, który marzył o gwiazdach nr5
Mikołaj Kopernik - Chłopiec, który marzył o gwiazdach nr6
Mikołaj Kopernik - Chłopiec, który marzył o gwiazdach nr7
Mikołaj Kopernik - Chłopiec, który marzył o gwiazdach nr8
Mikołaj Kopernik - Chłopiec, który marzył o gwiazdach nr9
Mikołaj Kopernik - Chłopiec, który marzył o gwiazdach nr10