Afrykańska muzyka dla małego smyka.
Afrykańska melodia na pustyni gra.
Serce bije w tam – tamach i trzcinowych kayambach.
Chodź odkrywać Afryki czar!

Afrykańskie rytmy poczuły również przedszkolaki. Dżungla - jeden z wielu ekosystemów świata - stanowi dom dla niezliczonych gatunków roślin i zwierząt. Naturalne piękno zwierząt i krajobrazu zafascynowało dzieci. W tak ekstremalnym środowisku, zagrożenie czyha na każdym kroku, nie tylko ze strony drapieżników… Z zainteresowaniem przedszkolaki poznawały tryb życia zwierząt żyjących w Afryce, gdzie wszystko jest kolorowe!

Galeria zdjęć grupy Muminki - afrykańska muzyka 2023

Afrykańska Muzyka nr1
Afrykańska Muzyka nr2
Afrykańska Muzyka nr3
Afrykańska Muzyka nr4
Afrykańska Muzyka nr5
Afrykańska Muzyka nr6JPG
Afrykańska Muzyka nr7
Afrykańska Muzyka nr8
Afrykańska Muzyka nr9
Afrykańska Muzyka nr10JPG