Każdego  roku z okazji „ Dnia pielęgniarki”  grupa Muminków gościła pielęgniarkę Panią Irenę Fila, która opowiadała o wykonywanym przez siebie zawodzie. Niestety z powodów wszystkim oczywistych, w tym roku  takie spotkanie nie mogło odbyć się w przedszkolu.

Dlatego Pani Irena zaprosiła dzieci do swojego miejsca pracy, nagrywając filmik  i prezentując wiele ciekawych  narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy pielęgniarki a niekiedy nawet do ratowania życia. Dziękujemy!


Galeria zdjęć grupy Muminków - Dzień Pielęgniarki.

dzień pielęgniarki Muminki 1
dzień pielęgniarki Muminki 2
dzień pielęgniarki Muminki 3
dzień pielęgniarki Muminki 4
dzień pielęgniarki Muminki 5
dzień pielęgniarki Muminki 6
dzień pielęgniarki Muminki 7
dzień pielęgniarki Muminki 8
dzień pielęgniarki Muminki 9
dzień pielęgniarki Muminki 10