Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu dzieci, często uczestniczą w opiece nad wnukami  i w ich wychowaniu. 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka, które są okazją, do podziękowania za wspaniałe zabawy i poświęcony czas.

„Muminki” w minionym tygodniu przygotowywały upominki dla swoich dziadków, aby sprawić im niespodziankę i radość. Każdy włożył w swoją pracę dużo serca i zaangażowania. W ten sposób dzieci miały okazję, aby docenić swoją Babcię oraz Dziadka i okazać im wdzięczność za wspólnie spędzone chwile. Wszystkim Babciom i Dziadkom grupa Muminków życzy dużo zdrowia i wspaniałego, szczęśliwego życia.

Galeria zdjęć grupy Muminki - prezenty dla babci i dziadka 2022

MUMINKI PRZYGOTOWUJĄ UPOMINKI DLA DZIADKÓW 1
MUMINKI PRZYGOTOWUJĄ UPOMINKI DLA DZIADKÓW 2
MUMINKI PRZYGOTOWUJĄ UPOMINKI DLA DZIADKÓW 3
MUMINKI PRZYGOTOWUJĄ UPOMINKI DLA DZIADKÓW 4
MUMINKI PRZYGOTOWUJĄ UPOMINKI DLA DZIADKÓW 5
MUMINKI PRZYGOTOWUJĄ UPOMINKI DLA DZIADKÓW 6
MUMINKI PRZYGOTOWUJĄ UPOMINKI DLA DZIADKÓW 7
MUMINKI PRZYGOTOWUJĄ UPOMINKI DLA DZIADKÓW 8
MUMINKI PRZYGOTOWUJĄ UPOMINKI DLA DZIADKÓW 9
MUMINKI PRZYGOTOWUJĄ UPOMINKI DLA DZIADKÓW 10