Muminki wkrótce kończą edukację przedszkolną, a po wakacjach rozpoczną naukę w klasie I.

Aby poznać nowe środowisko wybraliśmy się z wizytą do Szkoły Podstawowej w Margoninie. Tam czekała na nas pani Monika - nauczycielka klasy III wraz ze swoimi uczniami. Dzieci poznały wygląd i wyposażenie sali lekcyjnej, wspólnie ze starszymi kolegami oglądały podręczniki, zeszyty, piórniki. Pani Monika opowiedziała nam wiele ciekawostek o szkole oraz o jej patronie M. Koperniku i przygotowała dla przedszkolaków ciekawe zadania oraz zagadki. Z ogromnym zainteresowaniem zwiedzaliśmy szkołę, oglądaliśmy salę komputerową, bibliotekę, boisko, salę gimnastyczną, stołówkę. Spotkanie z klasą III bardzo podobało się Muminkom i miało pozytywny wpływ na nastawienie dzieci do nauki w szkole. Teraz wszyscy chcą iść do szkoły.

Galeria zdjęć grupy Muminki - wizyta w szkole 2022

MUMINKI Z WIZYTĄ W SZKOLE 1