Przedszkolaki wspólnie z kolegami i koleżankami z kl. III c, były w MGOK w Margoninie. Uczniowie wspólnie z wychowawcą, panią Patrycją zaprosili grupę Muminków na seans filmowy „Morska Bestia”.

Dzieci z zainteresowaniem oglądały przygody tytułowego bohatera. Tajemnicza atmosfera, magia, siła dźwięku, dynamiczność i kompozycja obrazu – to wszystko składa się na atrakcyjność przekazu, który powoduje, że wizyta w domu kultury była wspaniałą przygodą. Każda wycieczka stwarza doskonałą okazję do wyzwalania wielostronnej aktywności dzieci, poszerza ich doświadczenia, wzbudza ciekawość poznawczą. Film, który przedszkolaki oglądały z pewnością dostarczyła im wielu pozytywnych wrażeń i emocji, którymi dzieci dzieliły się między sobą w drodze powrotnej do przedszkola. Pani kierownik, Alina Kruszka przedstawiła dzieciom, na czym polega praca w MGOK oraz omówiła zajęcia i propozycje spędzania wolnego czasu oraz rozwijania zainteresowań, które są organizowane dla dzieci. Dziękujemy za miło spędzony czas;)

Galeria zdęć grupy Muminki - seans filmowy w MGOK Margonin 2022

_Filmowy świat zaprasza_ - wyjście do MGOK w Margoninie nr1