Dzieci z grupy Koziołka Matołka spędziły wyjątkowy  dzień ze swoją mamą. Z okazji Dnia Mamy wybraliśmy się do kina w Wągrowcu na film animowany „Yakari i wielka podróż”.

Yakari to chłopiec, którego życie zmienia samotna podróż za dzikim mustangiem. Chłopiec udowodnił swoją wielką odwagę. Uśmiechnięte buzie oraz  pełne przeżycia komentarze były potwierdzeniem miło spędzonego przedpołudnia. Tym bardziej, że dzieci oglądając bajkę mogły przytulić się do swojej mamy, złapać ją za rękę i czuć jej obecność w tak wyjątkowym dniu. Po kinie wspólnie zjedliśmy posiłek w restauracji McDonald’s. Po powrocie do przedszkola dzieci przygotowały dla swoich mam niespodziankę – zaśpiewały piosenkę, wykonały masażyk do wiersza o mamie oraz wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Drogie mamy – dziękujemy za Waszą obecność i miłe spędzenie wspólnego czasu.

Galeria zdjęć grupy Koziołek Matołek - Dzień Mamy 2022

Dzień Mamy u Koziołka Matołka