28.01.2021 r. w grupie Pszczółki Mai odbył się bal przebierańców. Sala przedszkolna na ten dzień zamieniła się w wiosenną łąkę, a na sali pojawiły się różne bajkowe postacie. Można było spotkać biedronkę, Elzę, policjantów, żołnierza, Spider - Manów, Batmanów, Ninję i wiele innych ciekawych postaci. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie tak pięknych balowych strojów

bal u Pszczółki Mai1
bal u Pszczółki Mai2
bal u Pszczółki Mai3
bal u Pszczółki Mai4
bal u Pszczółki Mai5
bal u Pszczółki Mai6
bal u Pszczółki Mai7
bal u Pszczółki Mai8
bal u Pszczółki Mai9
bal u Pszczółki Mai10
bal u Pszczółki Mai11
bal u Pszczółki Mai12
bal u Pszczółki Mai13
bal u Pszczółki Mai14
bal u Pszczółki Mai15
bal u Pszczółki Mai16
bal u Pszczółki Mai17
bal u Pszczółki Mai18
bal u Pszczółki Mai19
bal u Pszczółki Mai20
bal u Pszczółki Mai21
bal u Pszczółki Mai22
bal u Pszczółki Mai23