Dzień Kredki w grupie Krasnala Hałabały był okazją do udziału w zabawach, podczas których poznaliśmy różne rodzaje kredek używanych w pracach plastycznych, utrwalaliśmy kolory, rozwijaliśmy koordynację wzrokowo-ruchową wodząc palcami po literach tworzących hasło dnia.

Bardzo aktywnie i z dużym entuzjazmem dzieci przystąpiły do wspólnego rysowania i tworzenie grupowej pracy plastycznej na dużym formacie szarego papieru.  Umożliwiło to swobodną ekspresję twórczą. Dodatkowo, każdy mógł znaleźć miejsce obok swojego kolegi, czy koleżanki, co było okazją do swobodnej wymiany pomysłów oraz spostrzeżeń na temat swoich prac. Dzieci uczyły się działać w zespole, jednocześnie mając do dyspozycji swoją indywidualną przestrzeń. Podczas realizacji zadania każdy miał możliwość wyrażenia swojej wiedzy o świecie, swoich przeżyć, emocji, uczuć. To był wesoły i „kolorowy” dzień.

Galeria zdjęć grupy Krasnal Hałabała - Dzień Kredki 2022

DZIEŃ KREDKI W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 1
DZIEŃ KREDKI W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 2
DZIEŃ KREDKI W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 3
DZIEŃ KREDKI W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 4
DZIEŃ KREDKI W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 5
DZIEŃ KREDKI W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 6
DZIEŃ KREDKI W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 7
DZIEŃ KREDKI W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 8
DZIEŃ KREDKI W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 9
DZIEŃ KREDKI W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 10