Realizując temat kompleksowy poświęcony opiece nad zwierzętami dzieci poznawały wybrane zwierzęta żyjące w lesie oraz zwierzęta domowe.

Zajęcia wzbogacały ilustracje, książki, prezentacje multimedialne, sylwety i pacynki. Dzieci dowiedziały się jak wygląda środowisko w którym żyją zwierzęta, jaki jest ich tryb życia, czym się odżywiają. Wiedzę przyrodniczą zdobywały w korelacji z innymi aktywnościami: plastyczną, matematyczną, muzyczną. Dokonywały klasyfikacji zwierząt, liczyły posługując się liczebnikami głównymi, malowały sylwety zwierząt farbami. W trakcie naszych zabaw dzieci poznawały potrzeby zwierząt, miały możliwość dostrzeżenia, że zwierzęta posiadają zdolność odczuwania, wypowiadały się na podstawie własnych doświadczeń, jak okazywać zwierzętom życzliwości i troskę. 

Galeria zdjęć grupy Krasnal Hałabała - poznajemy zwierzęta leśne i domowe 2022

POZNAJEMY ZWIERZETA LEŚNE I DOMOWE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 1
POZNAJEMY ZWIERZETA LEŚNE I DOMOWE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 2
POZNAJEMY ZWIERZETA LEŚNE I DOMOWE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 3
POZNAJEMY ZWIERZETA LEŚNE I DOMOWE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 4
POZNAJEMY ZWIERZĘTA LEŚNE I DOMOWE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 5
POZNAJEMY ZWIERZĘTA LEŚNE I DOMOWE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 6
POZNAJEMY ZWIERZĘTA LEŚNE I DOMOWE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 7
POZNAJEMY ZWIERZĘTA LEŚNE I DOMOWE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 8
POZNAJEMY ZWIERZĘTA LEŚNE I DOMOWE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 9
POZNAJEMY ZWIERZĘTA LEŚNE I DOMOWE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 10